Zespół muzyczny wesele studniówka bankiet prymicje koncert imprezy

Zapewniamy nagłośnienie i oświetlenie.
Ustrzyki Dolne, Krosno, Sanok, Jasło, Brzozów, Przemyśl, Rzeszów, Bieszczady, podkarpacki, krosnieńskie, małopolska.

HOŁĄBEK

Lider zespołu, wokalista, gitarzysta i saksofonista. Urodził się ze śpiewem na ustach, a z gitary potrafi wyczarować bajeczne dźwięki. Właściwie to od dzieciństwa gra na wszystkim, co wpadnie mu w ręce. Pierwszy instrument: własnoręcznie posklejana, zabytkowa mandolina. Jak to grało!!! Pewien fachowiec stwierdził, że nasz Hołąbek ma słuch absolutny - i my w to wierzymy!

Kapela WATRA

MARTA

Chciało by się rzec: power of voice, mocny i charakterystyczny głos, nadający specyficznego klimatu "piosenkom
z pazurem". Na co dzień fizyczka, a z zamiłowania muzyczka. Laureatka wielu konkursów wokalnych. Ma za sobą współpracę z kilkoma zespołami muzycznymi. Obecnie członkini sanockiego chóru pieśni karpackich - "Widymo", współprowadząca chór szkolny - "Werchowyńcy" LO w Ustrzykach Dolnych, oraz współautorka młodzieżowych widowisk teatralno-muzycznych.

LIREPI piosenka autorska

 

PERO

Rodzice namawiali go, aby podjął pracę w Zakładzie Karnym, blisko do domu i szybka emerytura. Ciągle mówili o pracy klawisza, ale Pero widać nie do końca zrozumiał :-) i wybrał życie wśród setek instrumentalnych klawiszy. Na poważnie, zaczynał naciągać akordeon już w szkolnym zespole muzycznym, potem wybrał syntezator. Stara miłość do akordeonu pozostała i dzisiaj, na imprezach daje solowe popisy. Udziela się też w chórze parafialnym i kapeli folkowej.

Kapela WATRA

 

ŻWIRO

Nie od razu usiadł na stołku przy perkusji. Zaczynał od akordeonu, by w końcu, trochę z konieczności, objąć wakat zespołowego bębniarza i nadwornego specjalistę od dowcipu.

MARIUSZ

Inżynier informatyk, na co dzień analityk i programista PHP, autor książek i kilku artykułów w renomowanych czasopismach informatycznych i muzycznych. Po pracy lubi skoczyć na bieszczadzkie szlaki, hobbystycznie fotografuje dzieła natury.

LIREPI piosenka autorska

zespół muzyczny na wesele
Zespół muzyczny na wesele

SKŁAD ZESPOŁU

chłopaki ciągną ten wózek

już ponad 20 lat

Marta dołączyła w 2015